KONST / Skulptur & konsthantverk / Byst 6307175
nr 630 7175
Byst
20-tal, kvinnohuvud, höjd: 40
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
850 kr
måndag 22 mars 2010
kl 18:21:20
400 kr
550 kr
650 kr
650 kr
800 kr
800 kr